درباره شرکت سلطان وب

آژانس خدمات کسب و کار اینترنتی سلطان وب (Soltan Web) با داشتن سالها تجربه و مهارت تمامی کارهای بازاریابی مشاغل و کسب و کارهای مختلف از جمله طراحی سایت و اپلیکیشن از وردپرس تا جوملا، دیجیتال مارکتینگ، ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک، ویدیو مارکتینگ و وایرال مارکتینگ را در راستای کسب درآمد و افزایش فروش محصوالت و خدمات شما را انجام می‌دهد. بیشتر شرکت‌های طراحی سایت و خدمات اینترنتی هزینه گزافی برای خدمات بازاریابی شان دریافت می‌کنند و شرکت‌های ارزان هم ممکن است کار بی‌کیفیتی به شما تحویل دهند که تنها باعث هدر رفتن پول و سرمایه شما می‌شود.

 

چرا سلطان وب

سلطان وب (Soltan Web) تمامی تلاشش را می‌کند تا با صرفه جویی در هزینه‌ها بهترین کار را مطابق با نیاز و خواسته‌های شما را در خدمت‌تان قرار دهد. داشتن تیزر و موشن گرافیک خلاقانه و ماهرانه برای تبلیغات، کسب درآمد و جذب مشتری کسب و کار شما از هرچیزی مهم‌تر است و تبلیغات یکی از زمینه‌هایی است که تیم ماهر سلطان وب بیشترین مهارت را در طراحی و ساخت آن دارد. همچنین در بخش سئو که یکی از مهم‌ترین موارد برای بهینه سازی و تبلیغات سایت شما در موتورهای جست و جو به‌شمار می‌رود سلطان وب ماهرترین سئوکاران را برای بهینه‌سازی سایت شما در نظر گرفته است. سلطان وب از صفر تا صد کارهای اینترنتی و تبلیغات شما حتی محتوا نویسی، طراحی قالب سایت و ساخت ایده‌های خلاقانه را انجام می‌دهد.

شبکه‌های اجتماعی

رابطه‌ی صمیمانه ای را با مشتریان خود در فضای مجازی پایه‌گذاری کنید. شبکه‌های مجازی، رابط اصلی ما با مشتریان ماست.

خدمات سئو

همه جا دیده شوید! با یک سئوی اصولی و حرفه‌ای، در موتور جست و جوی گوگل به راحتی رتبه‌ی اول را به دست بیاورید.

طراحی سایت

توسعه‌ی وبسایت هوشمندانه می‌تواند به ارتقای کسب‌وکار شما کمک کند. وبسایتی در راستای اهداف شما

تولید محتوا

محتوا باید مطابق استانداردهای سئو باشد تا واقعا برای سایت شما مفید باشد، محتواهایی هم که تیمِ تولید محتوای ما تولید می‌کند، دوستدار سئو هستند!

طراحی گرافیکی

وارد دنیای رنگیِ طراحان گرافیک ما شوید. شما می‌توانید منحصر به فردترین بنرها، لوگوها و طراحی‌های گرافیکی را از دل این دنیا بیرون بکشید.

تبلیغات آنلاین

با این که محدودیت‌هایی در تبلیغات آنلاین وجود دارد، اما شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ سلطان وب می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد