همیشه در یادها بمانید!

هویت بصری سایت و یا برند شما، تاثیر مهمی بر روی مخاصبان شما و کابران تازه می‌‌گذارد. یک ترکیب رنگی خاص و تاثیرگذار همراه با طرحی‌ای که مخصوص خودتان است و نظیر هم ندارد، باعث می‌شود هر جا که باشید، همه بتوانند برند شما را تشخیص دهند و شما را به خاطر بیاورند.

خلاقیت در طراحی، بی‌نهایت است!

برند شما، در عین زیبا بودن، باید هدف کسب‌و‌کار شما را هم به درستی نشان دهد. رنگ‌ها، خط ها، فونت ها و اشکال متفاوت در طراحی یک برند، در آخر، اصلِ هویتیِ کسب‌و‌کار شما را نمایان می‌کند. در سلطان وب، هدف ما با هدف شما یکی است. ما می‌خواهیم کاری کنیم تا برند شما، همیشه در یادها بماند.

خلاق و جذاب دیده شوید!

در سلطان وب، به شما کمک می‌کنیم تا هویت خود را از بین طراح‌های ساده و خلاقانه بیرون بکشید!

کاربر پسند باشید!

یک وبسایت یا پوستر، زمانی بهترین است که کاربر در آن احساس راحتی کند و نیازهایش برآورده شود.

تاثیرگذار باشید!

انتخاب رنگ‌ها و اشکال، هر کدام تاثیر متفاوتی بر روی برداشت مخاطب از هویت کاری شما می‌گذارد.

ماندگار باشید!

یک هویت بصری جذاب می‌تواند کاری کند که حتی با دیدن یک شکل یا رنگ خاص، مخاطب یادی هم از شما کند!

برندینگ

طراحی لوگو

پوستر و بنر

خدمات سلطان وب در حوزه‌ی هویت بصری چیست؟

گرافیست‌های سلطان وب، با توجه به سلیقه و خواست شما، طرح‌های پیشنهادی خود را در زمینه‌ی برندینگ، طراحی لوگو و بنر، طراحی ست‌های اداری، طراحی پوستر و طراحی پست‌های شبکه‌های مجازی به شما ارائه می‌دهند.

از سلطان وب بپرسید!

در ادامه، به برخی از متداول‌ترین سوالات در حوزه‌ی طراحی هویت بصری و برندینگ پاسخ داده‌ایم. اگر سوالات دیگری ذهنتان را مشغول کرده، با مشاورین سلطان وب تماس بگیرید.

بسته به درخواستی که دارید، قیمت‌ها متغییر است. برای اطلاع قیمت هر کدام از خدماتِ این حوزه، با مشاورین ما تماس بگیرید.

طراحی هویت بصری شامل برندینگ، طراحی لوگو، پوستر، بنر، کاتالوگ، طراحی ست‌های اداری، طراحی پالت رنگ، طراحی برگه یادداشت و طراحی صورت حساب می‌شود.

رنگ سازمانی رنگی است که عمری از آن برای معرفی و طراحی محصولات خود از آن استفاده خواهید کرد، داشتن یک رنگ سازمانی، باعث می‌شود تا راحت‌تر در ذهن مخاطب جای بگیرید.

بسته به پیچیدگی کار شما و هویتی دارد که می‌خواهید نشان دهید. ما در ابتدای هر پروژه، زمان تخمینی برای تحویل کار را به شما اطلاع می‌دهیم. برای این‌که بدانید تحویل پروژه‌ی مخصوص کسب‌وکار شما چقدر طول می‌کشد، با ما تماس بگیرید.