گوگل ادز، دریچه‌ای به تبلیغات هدفمند

تبلیغات گوگل، می‌تواند به شما کمک کند تا سایت شما دقیقا به مشتریان شما نمایش داده شود. شما می‌توانید با تبلیغات گوگل، ورودی بسیار خاص و گلچین شده را به سمت سایت خود هدایت کنید؛ به صورتی که ورودی‌های هدفمند جذب سایت کنید منجر به تعامل و فروش  بیشتر کسب و کارتان شود!

رویکرد هدفمند تبلیغات

یک متخصص گوگل ادز، به خوبی می‌داند که برای هر یک از خدمات شما، در هر زمان از سال و یا هر ساعت از شبانه روز، چه کمپینی را با چه ویژگی‌هایی تنظیم کند. دقیق بودن در امر ساخت این کمپین‌ها به شدت مهم است، زیرا هر خطا، به از بین رفتن بودجه‌ی شما ختم می‌شود. خدمات گوگل ادز سلطان وب، این ویژگی‌ها را دارد:

تحلیل UX سایت

با تحلیل و بهینه سازی UX سایت، بهترین نتیجه را در تبلیغات بگیرید!

تحقیق کلمات کلیدی

در این راه، قیمت هر کلمه کلیدی هم مشخص می‌شود.

نوشتن متن‌های تبلیغاتی

متن‌های تبلیغاتی تماماً طبق استانداردهای کپی رایتنیگ نوشته می‌شوند.

استراتژی قیمت گذاری

بررسی و تعیین هزینه‌ی هر کلمه کلیدی و هر کلیک باید به دقت مشخص شود.

تبلیغات اپلیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات نمایشی

مراحل و اجزای گوگل ادز چیست؟

متخصصان گوگل ادز سلطان وب، پس از بررسی دقیق سایت شما، شروع به تحقیق در مورد رقبا و کلمات کلیدی حیاتی کسب و کار شما می‌کنند. سپس، با توجه به کاربر هدف شما، کمپین‌هایی را تنظیم می‌کنند که این کمپین‌ها، مشتریان شما را مستقیما هدف قرار می‌دهد و پس از به کار افتادن این کمپین‌ها، ورودی سایت شما افزایش پیدا می‌کند.

گزارش ماهانه و تحلیل کمپین‌ها

پس از شروع پروژه‌ی شما، تیم سلطان وب به صورت ماهانه گزارش‌های پیشرفت کار شما را در اختیارتان قرار می‌دهند. 

این گزارش شامل:

  • تحلیل کمپین شما در ماه جاری و مقایسه‌ی آن با ماه‌های گذشته.
  • تحلیل کلمات کلیدی و حذف کلمات بدون بازخورد.
  • گزارش دقیق هزینه‌ی مصرفی در ماه جاری. 

سوالات متداول

سوالات زیادی در زمینه‌ی گوگل ادز مطرح می‌شود. ما در این قسمت به صورت خلاصه، به برخی از متداول‌ترین سوالات شما پاسخ داده‌ایم. اگر سوال دیگری در ذهن دارید، با متخصصان ما در میان بگذارید.

به دلیل این‌که هزینه‌ی تبلیغات طبق دار، درهم و لیر حساب می‌شود، در طول زمان متغیر است.

بستگی به بودجه، کلمات کلیدی، رقبا و کسب‌وکار شما دارد. مسلم است که هر چقدر کلمات شما آسان‌تر و رقبای شما کمتر باشد، ورودی شما بیشتر خواهد بود.  

کارشناسان ما در مرحله‌ی اول کسب و کار شما را کاملا بررسی میکنند و با توجه به هدف شما، ما برنامه‌ای برای تبلیغات شما پیشنهاد میدهیم. اگر برای کسب‌وکار شما تنها افزایش ورودی سایت مهم باشد، اد وردز برای شما مناسب است، اگر نه، می‌توانینم از تبلیغات دیسپلی استفاده کنیم. همه‌ی این‌ها به هدف شما بستگی دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تر، با متخصصان ما تماس بگیرید.   

بله. البته به صورت غیر مستقیم. پیشنهاد ما این است که قبل از شروع سئوی سایت خود، کمپین‌های گوگل ادز طراحی و اجرا کنید. چرا؟

به دلیل این‌که این کمپین‌ها به شما کمک می‌کند تا بفهمید کدام کلمات کلیدی برای شما بهترین است و بهتر از روی کدام یک از آن‌ها سرمایه گزاری کنید.