جذب مخاطب‌های اُرگانیک از گوگل!

این کار با سئوی درست و حرفه‌ای شدنی است. شما می‌توانید همیشه مخاطبان هدفمند خود را داشته باشید و درفضای مجازی دیده شوید، آن هم بدون نیاز به تبلیغات گوگل! رعایت کردن استانداردهای سئو شاید ساده به نظر برسد، اما پیچیدگی‌هایی دارد که تنها یک متخصص سئو می‌تواند آن‌ها را به انجام برساند.

سئوی حرفه‌ای یک شبه شدنی نیست!

اما با این حال، برداشتن قدم‌های اصولی در این راه به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر نتیجه بگیرید. کسب‌وکار شما خاصِ خودتان است و آدم‌های زیادی هستند که به دنبال کسب‌وکار شما می‌گردند. پس با یک سئوی حرفه‌ای، کاری کنید که سایت شما دیده شود. خدمات سئوی سلطان وب این ویژگی‌ها را دارد:

جذب مشتری مناسب

متناسب با کسب‌وکارتان مشتری جذب کنید!

ورودی هدفمند داشته باشید

کاری کنید مشتریانتان شما را پیدا کنند!

صرفه جویی زمان

در وقت و بودجه‌ی خود صرفه جویی کنید.

برند سازی کنید

کسب‌وکارتان را به همه بشناسانید!

سئوی خارجی

سئوی داخلی

سئوی تکنیکال

مراحل و اجزای یک سئوی اصولی چیست؟

بهتر است بدانید سئوی یک وبسایت، مراحل مختلفی دارد و رسیدن به هر کدام، وقت می‌برد و به تخصص احتیاج دارد. برای مثال، سئوی داخلی، همان بهینه‌سازی محتوای سایت است، سئوی خارجی شامل لینک‌دهی‌های خارجی می‌شود و مراحل تکنیک‌های زیادی دارد و سئوی تکنیکال، مربوط به بخش فنی وبسایت شماست که تیم سلطان وب به راحتی می‌تواند سایت شما را مطابق با استانداردها سئو کند. 

تحلیل دقیق سایت و رقبا

پس از شروع پروژه‌ی شما، تیم سلطان وب به صورت ماهانه گزارش‌های پیشرفت کار شما را در اختیارتان قرار میدهند. 

این گزارش شامل:

  • بررسی و آنالیز سایت
  • بررسی سئوی تکنیکال
  • بررسی سئوی خارجی
  • تحلیل و بررسی کلمات کلیدی
  • تحلیل رقبا
  • و بررسی سئوی داخلی می‌شود. 

از سلطان وب بپرسید!

در مورد خدمات سئوی سلطان وب، سوالی دارید؟ در این بخش به چند سوال متداول در زمینه‌ی سئو جواب داده شده است. اگر سوال خود را پیدا نکردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

زمان رسیدن تعداد قابل قبولی ورودی اُرگانیک به کلمات کلیدی، محتوا و رقبای شما دارد. مسلم است که هر چه رقابت در کلمه کلیدی انتخابی شما بالاتر باشد، زمان بیشتری طول می‌کشد تا سایت شما ورودی ارگانیک داشته باشد.

بسته به هدف، سختی کلمه کلیدی و رقبای شما، این هزینه می‌تواند متفاوت باشد. همچنین با بررسی سایت شما می‌شود فهمید که برای رسیدن به لینک اول، سایت  شما به چه خدماتی احتیاج دارد. اگر می‌خواهید سایت خود را بررسی کنید با مشاورین ما تماس بگیرید.

منظور از کلاه سیاه بودن یا کلاه سفید بودن، نوع تکنیک به کار رفته در بهینه سازی سایت شماست. 

سئوی کلاه سیاه، مجموعه تکنیک‌هایی است که در واقع، استانداردهای سئو را دور می‌زند و به موتورهای جست‌وجو کلک می‌زند. 

سئوی کلاه سفید در عوض، به تکنیک‌هایی مطابق با قوانین و استانداردهای سئو گفته می‌شود. سئوی کلاه سفید بر خلاف سئوی کلاه سیاه، هر روز باعث پیشرفت سایت شما می‌شود.

شما به سادگی می‌توانید با تماس با شرکت سلطان وب، اقدامات اولیه‌ی سئوی سایت را انجام دهید و از باقی اطلاعات در مورد راه‌ و‌ روش سئوی سایت خود با خبر شوید.