شبکه‌ اجتماعی، پل ارتباطی بین شما و مشتریانتان!

با داشتن یک شبکه اجتماعی کسب‌وکار شما در 24 ساعت شبانه روز با مشتریانتان در تعامل خواهند بود.
 ویروس کرونا به ما آموخت که همیشه نمی‌توان به روش سنتی کسب و کار خود را رونق داد، به خصوص که امروزه مردم تمایل بیشتری برای خرید گشت و  گذار در شبکه های اجتماعی از خود نشان می‌دهند!

در تمام پلتفرم‌ها، مشتری جذب کنید!

حواس اکثر ما امروزه معطوف چند شبکه‌ اجتماعی قدرتمند است. حرفه‌ای ظاهر شدن در این شبکه‌های مجازی، اعتماد کاربران را به برند، محصولات یا خدمات شما جذب می‌کند. ما در سلطان وب، با چیدن استراتژی محتوایی و تولید محتوای جذاب، می‌توانیم شما را به این هدف برسانیم.

جذاب باشید!

این محتوای شماست که کاربران را به صفحات شما جذب می‌کند. پس باید جذاب بود!

با برنامه باشید!

تولید محتوا در فضای مجازی باید مداوم و با برنامه باشد. مداوم نبودن این امر، اعتماد مشتریان را از بین می‌برد.

مشتری را بشناسید!

بدانید که برای چه کسی محتوا تولید می‌کنید و چه کسی خواهان محصولات شما است.

تحلیل کنید!

بعد از هر فعالیت در شبکه‌های مجازی، بازخوردها را تحلیل کنید و به آمارها توجه کنید.

بررسی و تحلیل پرسونای مخاطب

طراحی استراتژی محتوا

تحلیل رقبا

ما برای کسب‌وکار شما چه برنامه‌ای داریم؟

چیدن یک استراتژی موفق و قبل از آن، تحلیل مخاطب و رقبا، می‌تواند کاری کند که شما قبل از شروع فعالیت خود در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام، نصف راه را رفته باشید. تیم سلطان وب تمام این‌ موارد را برای شما انجام می‌دهد و اصل جذب مخاطب و مشتری را در آن رعایت کند.

سوالات متداول

در مورد خدمات شبکه‌ اجتماعی سلطان وب، سوالی دارید؟ در این بخش به چند سوال متداول در زمینه‌ی شبکه‌های اجتماعی جواب داده شده است. اگر سوال خود را پیدا نکردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ما از صفر تا صد ساخت یک پیج اینستاگرام با شما هستیم. از تولید محتوا گرفته تا طراحی پست‌ها و استوری‌ها، همه و همه را می‌توانید به ما بسپارید.

بسته به خدماتی که از ما بخواهید متغییر است. برای اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر، لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید.

اگر استراتژی دقیق داشته باشید، افزایش مخاطبان شما هیچ گاه متوقف نمی‌شود. اما در کنار یک استرتژی خوب که تیم سلطان وب برای شما طراحی می‌کند، نوع کسب‌وکار شما هم در این موضوع بی تاثیر نیست. همچنین ما با تولید محتوای جذاب، کاری می‌کنیم که مخاطبانی وفادار داشته باشید!

شما می‌توانید به سادگی با تماس با مشاورین سلطان وب، پروژه‌ی شبکه‌ی اجتماعی کسب و کار خود را به ما بسپارید. برای اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.